• 5
  • 6
  • 7

 

 

 

 

 

 

AktualnościXIII Targi Franczyzy dobiegły końca. W Pałacu Kultury i Nauki kolejny raz tysiące poszukujących pomysłów na biznes spotkało się z franczyzodawcami. 

Mr Milky również tam był. Przez trzy dni uczestnicy tegorocznych Targów mieli możliwość poznania ponad 150 franczyz z 14 branż. Wśród nich kolejny raz można było znaleźć „Mr Milky- lody z prawdziwego mleka”.

Drugi rok z rzędu uczestniczyliśmy w Targach Franczyzy w Warszawie. Odbyliśmy setki rozmów i nawiązaliśmy wiele kontaktów, które niewątpliwie będą miały wpływ na rozwój naszej sieci. Dzięki takim wydarzeniom wejdziemy w nadchodzący lodowy sezon pełni optymizmu i chęci do działania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.

Przez trzy dni uczestnicy tegorocznych Targów mieli możliwość poznania ponad 150 franczyz z 14 branż. Wśród nich kolejny raz można było znaleźć „Mr Milky- lody z prawdziwego mleka”.  Drugi rok z rzędu uczestniczyliśmy w Targach Franczyzy w Warszawie. Odbyliśmy setki rozmów i nawiązaliśmy wiele kontaktów, które niewątpliwie będą miały wpływ na rozwój naszej sieci. Dzięki takim wydarzeniom wejdziemy w nadchodzący lodowy sezon pełni optymizmu i chęci do działania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.